Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Keisu Seppo seppo.keisu@gmail.com 0400 664 677
Varapuheenjohtaja, Tiedotusvastaava Virtanen Pekka pekka.virtanen@pevitext.fi 0400 966 095
Sihteeri Salmi Hannu hannu.salmi@pp.inet.fi 040 500 3162
Hallituksen jäsen Haikonen Teemu haikonen@outlook.com 040 506 2789
Hallituksen jäsen Honkakangas Matti matti.honkakangas@pp.inet.fi 0400 507 546
Hallituksen jäsen, Juniorivalmennuspäällikkö, Maalivahtivalmentaja, Fortum Tutor Pölönen-Elokorpi Mika mika.polonen.elokorpi@gmail.com 040 550 6589
Toiminnanjohtaja Harainen Petri petri.harainen@hyps.fi 040 485 5622
Juniorivalmennuspäällikkö Lehtihalmes Timo timo.hyps@gmail.com 045 219 5490
Junioripäällikkö Takala Markku markku.takala@hyps.fi 040 504 5523
Hyvinkään Palloseura ry
«  Tammikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 
Kategoriat